Lucie Bastlová

Jako bonvivant mám slabost pro všechno krásné, dobré jídlo, kávu a silné osobnosti. Věřím, že je důležité si z běžných dní udělat příjemný rituál. A moje práce je jeho nedílnou součástí.

Na základě stejného vzorce si vybírám i projekty. Třebaže má cesta recruitmentem byla dlážděná hlavně technickými rolemi, od specialistů po globální manažery, nikdy se nebráním projektům, které si jasně říkají o notnou dávku out of the box přístupu. Vyrostla jsem v sourcingu, direct search je tak má hlavní disciplína.

S “puntíčkářstvím” mně vlastním přichází ruku v ruce i počet otevřených zakázek – nevěnuji pozornost více, než pěti projektům souběžně. Jen tak mohu veškeré své soustředění, čas a energii věnovat svým klientům, aby kromě rychlých, kvalitních výsledků obdrželi i dávku optimismu, který interním personalistům s nedostatkem kandidátů občas ubývá. S úctou ke kandidátovi, klientovi i sobě samé.

Kde mě můžete potkat? Doma jsem na pražské Letné, své kořeny mám však na Moravě. Na nejlepší kávu Vás pozvu do Sólisty, nebo na chlebíček do Sisters. Nezřídka mě potkáte i u oceánu, jak chytám vlny.