Karolína Šimonová

Kdo jsem

Jmenuji se Karolína Šimonová. Recruitmentu se věnuji od roku 2010. Vystudovala jsem vysokou školu zaměřenou na management a řízení lidských zdrojů. Během své praxe v oblasti recruitmentu jsem získala zkušenosti z Anderson Willinger, Executive search firmy, z interního HR v globální vývojové firmě Honeywell, kde jsem vedla aktivity zaměřené na vyhledávání talentů v ČR i zahraničí. Poslední roky působím jako externí recruiter a konzultant pro oblast náboru pro výrobní a technologické firmy.

Zákazník

Mými klienty jsou nejčastěji firmy po celé České republice, které podnikají v oboru průmyslové automatizace, zakázkové výroby strojů či linek. Jsou to firmy, které se rozhodly posílit svůj tým o talentované lidi. Tyto firmy mají jasnou představu o svém budoucím kolegovi a rádi by přesně takového člověka na trhu oslovili.

Mými zákazníky jsou také profesionálové, se kterými řeším jejich kariéru, možnosti profesního posunu a nových výzev v jejich životě. Mým cílem je propojit talenty s konkrétní firmou, na které je poté vymyslet perfektní pozici pro daného člověka.

Kde se můžeme potkat

Žiji na Berounsku. Nejčastěji mne potkáte někde v přírodě s Alexem (skoro jako Falco z nekonečného příběhu). Ráda jezdím do kopců na kole (tady u nás to ani jinak nejde). S partou ráda vyrážím na toulky přírodou s batohem na zádech a přespáním v „divočině“.

Těším se …. Karolína