Jana Halíková

Do recruitmentu jsem se dostala v roce 2010, kdy jsem z bankovního sektoru nastoupila na pozici recruiterky v největší světové personální agentuře. Obsazovala jsem pozice nejčastěji ve výrobních firmách – od samotné výroby, přes logistiku, nákup, finance, HR až po managerské pozice. V Adeccu jsem poznala skvělé kolegyně Vlaďku a Lídu a díky shodě náhod jsem s nimi a dalšími kolegy začala v roce 2012 spolupracovat nástupem do menší české personálně poradenské agentury. V tomto období mi přibylo více projektů v oblasti bankovnictví, tedy propojily se mé dřívější praktické zkušenosti z tohoto oboru do aktivit v náborech a executive search. Po zdravotní a mateřské pauze jsem se opět ráda připojila ke kolegům.

Důležité je pro mě, aby byl v procesu náboru spokojený jak klient, tak kandidát. Vždy je příjemnou odměnou to, když jsou obě strany spokojené a také po letech se na mě s důvěrou obrátí.

Kromě recruitmentu a executive search je mým velkým koníčkem šití, a to zejména dámských a dívčích sukní. Ráda fotím a s rodinou cestuji jak po ČR, tak i do zahraničí.