Jana Němcová

V náboru se pohybuji od roku 2009, nicméně propojovat lidi a hledat jejich silné stránky mě fascinovalo už od dětství. Vždy mě zajímalo, co kdo dělá, co ho na tom baví, komu tím může být nápomocný. Velmi si vážím toho, že to, co je mi naprosto přirozené, mě i živí.

Zkušenosti jsem nabírala po studiu v jedné z předních světových agentur, kde jsem si osvojila spoustu užitečných dovedností, za což jsem vděčná a čerpám z nich doteď. Nicméně jsem si zde ale také uvědomila, jak důležitá při práci je pro mě svoboda, se kterou se samozřejmě ruku v ruce pojí i velká zodpovědnost.

Proto jsem se poté vydala cestou menší agentury, která mě tyto možnosti svobodné práce nabídla – a s tehdejšími kolegy jsem propojená doteď, stále se jimi ráda nechávám inspirovat.
Mými klienty jsou nejčastěji výrobní společnosti, do kterých pak nové kolegy vyhledávám nejraději formou executive search. Neustále se učím nové věci od pestré škály odborníků napříč obory, baví mě hledat a potkávat specialisty, ale i členy středního a vyššího managementu. S velkou pokorou se snažím vycítit jejich potřeby, vnitřní motivaci. A když se to poté protne s požadavky, hodnotami a vizí klienta, přinese mi to pokaždé skvělý pocit z odvedené práce.