Kateřina Mrázová

Mou prací je sofistikované vyhledávání kandidátů s přesahem až do detektivní a investigativní role. Denně se učím novým věcem a hledám dokonalejší cesty, jak se dostat k těm nejlepším kandidátům. Každý projekt je pro mne výzvou a na každý projekt platí jiná strategie. Často pracuji na nelehkých projektech, kde nestačí využít jen online prostředí, používám řadu jiných metod a nástrojů, jak se k těm správným lidem dostat.  Nejefektivnější a zároveň nejpříjemnější, i v dnešní uspěchané době, je pro mne osobní setkání na kávě.

Nejvíc mě na mé práci baví ta různorodost, možnost potkávat se a hovořit s profesionály a pronikat tak do širšího spektra oborů. Oslovuji ty, kteří na trhu většinou již zaměstnání mají, a proto je pro mě zásadní nepřicházet s jen tak ledajakou nabídkou. Individuální přístup a velká pozornost při setkání se zákazníkem mi umožňuje maximálně pochopit jejich situaci, potřeby, poznat firemní kulturu a pracovní týmy. Čím víc detailních informací od zákazníka mám, tím snadnější je oslovení a orientace na toho správného člověka.

Svoboda a nezávislost jsou důležitým aspektem mého osobního života. Mám to štěstí, že můžu pracovat s lidmi co sdílejí stejné hodnoty a kteří mají jak podnikatelský přístup, tak i schopnost pracovat v týmu. V Liviu jsem našla nejen pracovní parťáky, ale také kamarády, se kterými máme společné zájmy a neustále vymýšlíme nové dobrodružství.