Livio živě:

Jak přitahovat do firmy více správných lidí / HR marketing workshop

 

Práce hodně lidí málo? Mohli byste růst, ale nemáte dostatek lidí? Klasická inzerce na pracovních portálech nezabírá? Nebo se vám hlásí zejména nekvalifikovaní lidé, kteří by k vám navíc osobnostně nezapadli? Tak to máte nejvyšší čas proniknout do tématu HR marketingu. Nemějte obavy, raketová věda to není. Naopak, je to velmi prosté. Dobrá komunikace má své zákonitosti. Na příkladech vám ukážu jaké. Seznámím vás s procesem tvorby nabídky (Employer Value Proposition) a s tím, jak ji pak dostávat před oči těm správným lidem.

Péče o komunikaci a vztahy je součástí byznysové strategie každé firmy, která to se svými lidmi a budoucností myslí vážně. Pandemie nepandemie.

 

Mise Livio consulting je nejen nabízet skvělé náborové služby. Rádi bychom také posunovali laťku kvality v HR a přinášeli Vám zajímavá odborná témata.

Těšíme se na příjemné, neformální, a především inspirativní setkání!

Kdy: v pátek 22.10.2021 od 10,00.

Kde: Hradec Králové, Park Golf Club a Restaurace Hradec Králové, www.parkgolf.cz .

Co můžete očekávat: potkáme se mezi 9,00 – 10,00. Občerstvení zajištěno, začneme snídaní, samozřejmostí je skvělý oběd, káva a odpolední dezert. Konec oficiální části cca v 15,00.

Cena: 2,900 Kč (bez DPH).

Struktura „příběhu“ (startujeme v 10,00):

Kde a jak s HR marketingem začít.

Jak najít a vytvořit nabídku firmy jako zaměstnavatele.

Jak ji dostat před oči těm správným lidem na trhu prác.e

Samozřejmě včetně praktických příkladů a velkého prostoru pro vzájemnou diskuzi.

 

Workshopem Vás provede Petr Hovorka, Partner & Koordinátor týmu v BrandBakers Advisory

https://www.linkedin.com/in/petrhovorka1/

 

Petr si svou cestu k management consultingu prošlapával 20 let. Začal podnikat v devatenácti, 13 let vedl a spoluvlastnil kalendářové nakladatelství Helma 365, spoluzaložil agenturu BrandBakers, ze které se stal lídr na poli Employer Brandingu v ČR. V BrandBakers Advisory, consulting boutique, koordinuje tým a současně funguje jako „jestřábí oko“, které sleduje dopady práce týmu na úspěšnost a spokojenost klientů. Petrovou parketou je navigování řídících týmů při tvorbě celostních strategií a budování firemní kultury. Jeho závislostí je neustále objevování: nových dovedností, míst na zemi či odrůd vinné révy.

 

Těšte se na nekorporátní atmosféru, sdílení a otevřenost!

Za organizátory se na Vás těší Pavel Lipovský a Petr Hovorka.

V případě jakýchkoli dotazů a zájmu o účast prosím o kontakt emailem na lipovsky@livio.cz, nebo na telefon 776 401 080.